Ovoco MA1-LuctorMa1 /Meulman    0-4.

Afgelopen zaterdag hebben we in  Oss gespeeld. De 1ste set ging heel makkelijk we hadden een perfecte opslag . 12-25. De 2de set dachten we er te makkelijk over. Het ging wat moeizamer en de tegenstander maakte de punten. We konden zelf niet echt afmaken. Ook hadden we enkele opslag fouten.  We lieten het teveel aan de tegenstander over. Gelukkig wonnen we nog net de set. 21-25. Ook de 3de set ging moeizaam.  We konden niet  altijd zelf de punten maken. Er waren enkele lange rally’s en gelukkig konden we de gaten bij de tegenstander vinden. Uiteindelijk wonnen  we de set nog. 20-25. De 4de set kwamen we weer in ons eigen spel en tempo. Daardoor wonnen we de set met 12-25. We kunnen nu enkele weken op zaterdag uitrusten en  ons goed voorbereiden op de laatste paar wedstrijden.

Groetjes Meisjes A.