Luctor MA1 – VCH Schijndel MA1 3-1

Zaterdag 29 oktober hebben wij een wedstrijd tegen Schijndel gespeeld. Het was no. 1 tegen no. 2, dus het zou een spannende wedstrijd worden. De eerste set ging gelijk op. Jammer genoeg waren we allemaal erg gespannen. We maakten zelf veel opslagfouten en kregen we het niet klaar om zelf punten te maken. Gelukkig voor ons maakte ook de tegenstanders vele opslagfouten. Helaas verloren we de set met 23-25. Na deze onnodige tegenslag moesten we ons vlug herstellen. Dit lukte. We begonnen enthousiast. We hadden mooie aanvallen. De tweede set wonnen we met 25-21. We hielden de spanning er dus goed in. De 3de set moesten we natuurlijk ook weer winnen en we gingen er vol voor. We hadden goede aanvallen en bleven erg enthousiast. We stonden veel punten achter maar we wisten terug te komen. Deze set ging steeds gelijk op. We bleven hard werken. Het werd een spannende strijd om de laatste twee punten. Na het blijven geloven in ons zelf en aanmoediging van het publiek hebben we die set gewonnen met 30-28. We wisten dat we de laatste set ook nog moesten pakken om niet te zorgen voor een 5de set. We gingen er nog helemaal voor en werkten goed samen. We pakten de onmogelijkste ballen. Deze set wonnen we met 25-18. Na deze wedstrijd gewonnen te hebben blijven we op de 1ste plek staan. We willen het publiek bedanken voor het support. Volgende week mogen we tegen dezelfde tegenstander, HVC Schijndel. Wij hopen jullie volgende week weer te zien. Groetjes Meisjes A