Luctor MA1- VCH Schijndel MA1 3-1

Zaterdag 4 februari hebben wij een wedstrijd tegen Schijndel gespeeld. In de eerste helft van de competitie hebben we ook tegen dit team gespeeld. De eerste set ging gelijk op. Het was erg jammer dat we erg veel opslagfouten maakten. Hierdoor hebben we erg veel punten verloren. Gelukkig kwamen we aan het eind van de set terug met onze opslag en we wonnen deze set met 25-22. De 2de set moesten we weer hard werken om te winnen. We hadden erg veel moeite met de korte ballen voorin. We verloren deze set met 23-25. We gingen vol enthousiasme in de 3de set. Doordat we bleven geloven in onszelf wonnen we deze set met 25-16. Ook hadden we een aantal mooie tactische ballen en aanvallen. Na deze gewonnen set gingen we vol zelfvertrouwen door. Schijndel had de hoop een beetje opgegeven. Hier konden wij gebruik van maken. We hadden een erg goede opslag en wonnen deze set met 25-10. We willen het publiek erg bedanken voor de support. Volgende week moeten we tegen nummer 2, de AVC Eagles om 14:00 in Rijkevoort. We hopen jullie volgende week weer te zien! Groetjes Meisjes A